kokëbg

Magazina e ringarkueshme dhe e lëvizshme Drita e punës e kërkimit kundër shpërthimit me magnet

Përshkrim i shkurtër:

Puna për një kohë të gjatë dhe ndriçimi i emergjencës ofrohen në vende të ndryshme si operacionet e inspektimit hekurudhor, patrullat e punëve publike, mirëmbajtja e automjeteve, metalurgjia, energjia e fabrikës, energjia e rrjetit, parandalimi i përmbytjeve dhe ndihma nga fatkeqësitë dhe industri të tjera.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Parametri

Model TY/SLED703
Burim drite LED
Funksioni Dritë pune / dritë e fortë / adsorbim magnetik
Fuqi e vlerësuar 3 * 3 W
Tensioni i vlerësuar DC11.1V
Kapaciteti i baterisë 4400 mAh
Pesha 1.42 kg
Madhësia 148mm*115mm*280mm
Koha e ndriçimit 6-8 orë
Nota IP IP65
Shenjimi ex Ex d IIC T6 Gb

Veçoritë

 • Ky produkt përdor burim drite LED të markës së njohur ndërkombëtarisht, ka karakteristikat e kursimit të energjisë, jetëgjatësisë dhe pa mirëmbajtje, shkëlqim të lartë, rreze të fortë drite prej 500 metrash, distancë ndriçimi efektiv prej 300 metrash, dritë e fortë e vazhdueshme për rreth 10 orë, ndriçim i lartë , drite pune te vazhdueshme Koha e ndricimit eshte 20 ore qe ploteson plotesisht nevojat per orare te gjata pune, pune dhe inspektime.Llamba është gjithashtu e pajisur me një dritë pune ultra të gjatë dhe funksion stroboskopik që mund të përdoret vazhdimisht për 50 orë me një karikim.
 • Bateria ka një paketë të veçantë baterie litium, e cila nuk ka memorie, pa ndotje, kapacitet të lartë, jetëgjatësi të gjatë cikli, performancë të sigurt dhe të qëndrueshme, shkallë të ulët vetëshkarkimi dhe mund të karikohet dhe shkarkohet në çdo kohë.
 • Llamba është e pajisur me funksionin e karikimit të baterisë së celularit, e cila mund të plotësojë nevojat e karikimit urgjent të celularit dhe është e pajisur me funksionin e shfaqjes në kohë reale të sasisë elektrike, për të ditur pjesën e mbetur. fuqinë elektrike dhe kohën e disponueshme të llambës në çdo kohë.
 • Llamba është e lehtë në peshë dhe mund të mbahet me dorë ose mbi supe.Ai gjithashtu ka një funksion të absorbimit magnetik, i cili është i përshtatshëm për t'u bartur dhe përdorur.Mbajtësja e llambës mund të rregullojë këndin e ndriçimit lart e poshtë brenda intervalit prej 120°.Mund të përdoret edhe si llambë tavoline e lëvizshme.
 • Dizajni strukturor i optimizuar dhe materialet gome antiplumb të importuara të prodhuara posaçërisht sigurojnë që produkti t'i rezistojë goditjeve të forta, të ketë performancë të mirë vulosjeje dhe mund të funksionojë normalisht në kushte të rënda të motit si shiu dhe bora.

Përmbledhje

Kompania ka kaluar certifikimin e sistemit të cilësisë ISO9001-2008, dhe produktet kontrollohen rreptësisht në përputhje me standardin ISO9001.Produktet janë të garantuara për një vit.Brenda një viti, çdo dështim i produktit në përdorim normal do të riparohet nga kompania falas.(Mallrat përballohen nga blerësi)


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni