kokëbg

Elektrik dore standard Atex Led 2020, rezistent ndaj shpërthimit

Përshkrim i shkurtër:

Elektrik dore rezistente ndaj shpërthimit përdoren për zjarrfikje, energji elektrike, ndërmarrje industriale dhe minierash dhe vende të tjera të ndezshme dhe shpërthyese për të siguruar ndriçim celular.Është shumë i përshtatshëm për operacione të ndryshme në terren, si: eksplorim gjeologjik, eksplorim turistik, patrullë kufitare, patrullë mbrojtëse bregdetare, shpëtim dhe ndihmë në fatkeqësi, operacione në terren, operacione tunelesh, inspektime aeroporti, inspektime hekurudhore, arkeologji dhe komandë zjarri, hetim penal, Trajtimi i aksidenteve të trafikut, riparimet e energjisë elektrike Prisni për përdorimin e nevojave të ndriçimit.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Parametri

Model TY/SLED701
Materiali i guaskës aliazh alumini
Burim drite Çipa LED të importuar
Tensioni i vlerësuar DC3.7V
Fuqi e vlerësuar 5W
Madhësia φ48*170MM
Pesha 250 g

Veçoritë

 • Burimi i dritës miraton LED të importuar me ndriçim të lartë, që kursen energji dhe efikasitet të lartë.Distanca efektive e rrezatimit të tipit A mund të arrijë më shumë se 250 metra, dhe drita e fortë dhe drita e dobët mund të ndërrohen lirshëm.
 • Dizajn plotësisht i mbyllur, i papërshkueshëm nga uji deri në 1 metër.Bateria përdor bateri litiumi miqësore me mjedisin me kapacitet të lartë me jetëgjatësi dhe shkallë të ulët vetëshkarkimi.
 • Predha ka një trajtim të thellë kundër rrëshqitjes, i cili është i lehtë dhe i bukur;përveç mbajtjes me dorë, mund të zgjidhni të mbani edhe kordonin e bishtit ose shpatullën e gjatë me litar.
 • Ngarkimi, shkarkimi dhe rryma konstante miratojnë kontrollin inteligjent të çipit, mbrojtje të shumta, të sigurta dhe efikase.

Përmbledhje

Një bateri e re ose një bateri që nuk është përdorur për një kohë të gjatë mund të mos aktivizohet plotësisht për shkak të materialit aktiv.Në përgjithësi, duhen dy ose tre cikle të trajtimit të ngarkimit dhe shkarkimit me rrymë të ulët (0.1C) përpara përdorimit për të arritur kapacitetin nominal.Bateritë që nuk përdoren për një kohë të gjatë duhet të ruhen në gjendje të ngarkuar.Në përgjithësi, ato mund të ruhen pasi të ngarkoni paraprakisht 50% deri në 100% të fuqisë.Rekomandohet të ngarkoni baterinë një herë në tre muaj për të rivendosur kapacitetin e ngopur.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni