banderola1
banderola2
banderolë3
banderolë01
rreth bg

rreth-taiyi

rreth nesh

Chengdu Taiyi Energy Technology Development Co., Ltd.

Kompania kaloi Qendrën e Sigurimit të Cilësisë në Kinë GB/T 19001-2016/ISO 9001:2015 sistemin e menaxhimit të cilësisë, GB/T 28001-2011/OHSAS 1801:2007 sistemin e menaxhimit të shëndetit dhe sigurisë në punë, GB/T 24001-2010 : Certifikimi i sistemit të menaxhimit mjedisor 2015, fitoi titullin "Cilësia e produktit të kualifikuar, ndërmarrje e kënaqur me klientët" në provincën Sichuan..

më shumë
 • patentë kombëtare
  patentë kombëtare
  76+
 • agjenci mbarëbotërore
  agjenci mbarëbotërore
  80+
 • stafi i kompanisë
  stafi i kompanisë
  300+

Shumë lloje të produkteve

produktet tona

 • Seria e ndriçimit ish-provë
 • Ndriçim i jashtëm i lëvizshëm
 • Kuti ish-provë
 • Aksesorë ish-provë
 • Produkte të tjera

Ndriçim i jashtëm i lëvizshëm

 • aplikacion_më shumë
  elektrike
  Pajisjet dhe aksesorët e sistemit të kontrollit elektrik
  elektrike
  Pajisjet dhe aksesorët e sistemit të kontrollit elektrik
  elektrike
  elektrike
 • aplikacion_më shumë
  Shesh ndërtimi me gaz natyror
  Pajisjet dhe aksesorët e sistemit të kontrollit elektrik
  elektrike
  Pajisjet dhe aksesorët e sistemit të kontrollit elektrik
  elektrike
  elektrike
 • aplikacion_më shumë
  Shpimi i naftës
  Pajisjet dhe aksesorët e sistemit të kontrollit elektrik
  elektrike
  Pajisjet dhe aksesorët e sistemit të kontrollit elektrik
  elektrike
  elektrike
 • aplikacion_më shumë
  stacion karburanti
  Pajisjet dhe aksesorët e sistemit të kontrollit elektrik
  stacion karburanti
  Pajisjet dhe aksesorët e sistemit të kontrollit elektrik
  stacion karburanti
  stacion karburanti
ad-bg
 • Çmime të përballueshme

  Çmime të përballueshme

  Instalimi tradicional i teknikëve në shtëpi i sistemeve të sigurisë në shtëpi po bëhet më pak..

 • Mbështetje 24/7

  Mbështetje 24/7

  Automatizimi i shtëpisë është një trend në rritje të shpejtë midis pronarëve të shtëpive dhe kompanive të sigurisë së shtëpisë.

 • I besueshëm

  I besueshëm

  Shumë pronarë shtëpish që kanë sisteme sigurie në shtëpi nuk u është fikur kurrë sistemi.

 • Stafi ekspert

  Stafi ekspert

  Çdo vit ekipi në Rishikimet e Sistemit të Sigurisë.com rivlerëson listën e saj të sigurisë më të mirë.

lajmet_bg
09/1322
lajmet_bg
08/0822
lajmet_bg
08/0522

Veshje shtëpiake dhe orendi

lajmet e kompanisë

kuptojnë

nevojë për një zgjidhje

Na kontaktoni për më të mirën Nëse dëshironi të dini më shumë, ne mund t'ju japim përgjigjen
Dërgoni një email

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni