банер 1
банер2
банер3
банер01
околу бг

за-таији

за нас

Chengdu Taiyi за развој на енергетска технологија Co., Ltd.

Компанијата го помина кинескиот центар за обезбедување квалитет GB/T 19001-2016/ISO 9001:2015 систем за управување со квалитет, GB/T 28001-2011/OHSAS 1801:2007 систем за управување со здравјето и безбедноста при работа, GB/T 24001/ISO1-2010 : 2015 година сертификација на системот за управување со животната средина, ја освои титулата „Квалификуван квалитет на производот, претпријатие задоволни клиенти“ во провинцијата Сечуан.

повеќе
 • национален патент
  национален патент
  76+
 • светска агенција
  светска агенција
  80+
 • персоналот на компанијата
  персоналот на компанијата
  300+

Многу видови на производи

нашите производи

 • Екс-доказ серијата осветлување
 • Мобилно екс-доказ осветлување
 • Екс-доказ кутија
 • Екс-доказ додатоци
 • Други производи

Екс-доказ серијата осветлување

Мобилно екс-доказ осветлување

 • апликација_повеќе
  Електрични
  Опрема и дополнителна опрема за системот за електрична контрола
  Електрични
  Опрема и дополнителна опрема за системот за електрична контрола
  Електрични
  Електрични
 • апликација_повеќе
  Градилиште за природен гас
  Опрема и дополнителна опрема за системот за електрична контрола
  Електрични
  Опрема и дополнителна опрема за системот за електрична контрола
  Електрични
  Електрични
 • апликација_повеќе
  Дупчење нафта
  Опрема и дополнителна опрема за системот за електрична контрола
  Електрични
  Опрема и дополнителна опрема за системот за електрична контрола
  Електрични
  Електрични
 • апликација_повеќе
  бензинска пумпа
  Опрема и дополнителна опрема за системот за електрична контрола
  бензинска пумпа
  Опрема и дополнителна опрема за системот за електрична контрола
  бензинска пумпа
  бензинска пумпа
ад-бг
 • Достапни цени

  Достапни цени

  Традиционалното техничко инсталирање на домашни безбедносни системи во домот станува се помалку..

 • 24/7 поддршка

  24/7 поддршка

  Домашната автоматизација е брзо растечки тренд меѓу сопствениците на куќи и компаниите за безбедност на домот.

 • Доверлив

  Доверлив

  На многу сопственици на куќи кои имаат системи за безбедност на домот никогаш не им се исклучил системот.

 • Стручен штаб

  Стручен штаб

  Секоја година тимот на безбедносниот систем Прегледи.com повторно ја проценува својата листа на најдобра безбедност.

news_bg
09/1322
news_bg
08/0822
news_bg
08/0522

Домашна облека и мебел

вести од компанијата

разберете

треба-решение

Контактирајте не за најдобро Дали сакате да дознаете повеќе, можеме да ви го дадеме одговорот
Испрати е-маил

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја